Image
LOADING
Ponad 25 lat doświadczenia

W handlu hurtowym i dystrybucji
oraz przy wdrożeniach systemów klasy biznes

Jednolity ogólnoeuropejski w pełni zintegrowany system dystrybucji towarów. Przystąpienie do ESD jest nieodpłatne i ma na celu udostępnienie producentom i dystrybutorom zaawansowanego narzędzia integrujące wiele kanałów sprzedaży. Odbiorca B2B otrzymuje dostęp do europejskiej bazy produktowej.

Ogólnoeuropejski system dystrybucji towarów poprzez w pełni zintegrowane narzędzie dla producentów, importerów i dystrybutorów oferujące rozbudowane kanały sprzedaży. Operatorem systemu jest firma Kamai.pl Sp. z o. o. (biznes.kamai.pl). Rozliczenie następuje zawsze z operatorem. System zintegrowany jest z kluczowymi europejskimi sieciami handlowymi oraz ponad dwoma tysiącami sklepów internetowych. Procesem sprzedażowym, jak działaniami marketingowymi zajmuje się firma Kamai.

Po stronie producenta jest uzupełnienie produktów oraz określenie warunków współpracy i kanałów sprzedaży w Panelu Dostawcy (paneldostawcy.pl). Następnie bieżąca realizacja zamówień, która może odbywać się poprzez Panel Dostawcy, jak również istnieje możliwość dwukierunkowej integracji z zewnętrznym systemem B2B (np. ERP).

Image
Image
Rozwiązania IT

Projektujemy dedykowane integracje i systemy klasy biznes

Image
Pełne wsparcie

Wspieramy w cyfryzacji i optymalizacji procesów w B2B

Image
Data Center

Darmowa i bezpieczna chmura dla Twoich produktów

Image
Marketing B2B

Pełny zakres promocji dla Twoich produktów w krajach UE

Kontakt z naszym doradcą

zapraszamy do kontaktu
po więcej informacji

KONTAKT
opinie partnerów

Opinie partnerów o współpracy
w ramach ESD

Serdeczne podziękowania za wieloletnią współpracę, okazane zaufanie i profesjonalizm w działaniach biznesowych.
Thermoplast
Agnieszka Erlach
Przeprowadzony audyt, a na jego bazie sporządzone rekomendacje pozwoliły nam podjąć wiele trafnych i ważnych decyzji w kontekście dystrybucji krajowej i zagranicznej.
Q-workshop.com
Patryk Strzelewicz
Pragnę wyrazić swoje zadowolenie. Współpraca pozwoliła nam zoptymalizować koszty operacyjne i zwiększyć sprzedaż.
Zamel
Waldemar Zawistowski
Zakupy hurtowe w ramach ESD to wygodne rozwiązanie oferujące dostęp do setki producentów wysokiej jakości europejskich produktów.
G2J
Jędrzej Oberkiewicz