Image
LOADING
Image

Na rynku zazwyczaj istnieje wiele dóbr, które zaspokajają jedną potrzebę. To właśnie dlatego produkt musi być konkurencyjny tzn. zaspokajać daną potrzebę lepiej od innych. Tylko taki scenariusz czyni go atrakcyjnym pod względem sprzedażowym. 

Wprowadzanie produktu na rynek
  • ecommerce B2B i B2C
  • Product Information Management (PIM)
  • Integracja Systemów IT (ERP, CRM)
  • Rozwiązania i aplikacje mobilne
  • Strony, blogi i portale firmowe

Bazując na naszym doświadczeniu, w 2016 roku udziałowcy firmy Kamai założyli biuro projektowe Vedaco Sp. z o. o., które zajmuje się szeroko rozumianym projektowaniem. Firma współpracuje z Narodowym Centrum Badań i Rozwoju przy projektowaniu urządzeń dwuekranowych (smartfon, laptop). Z firmą Vedaco związani są pracownicy akademiccy Uniwersytetu Jagiellońskiego, Akademii Górniczo-Hutniczej czy Innovative Technology Instytute. Vedaco za jakość świadczonych usług zostało m.in. nominowane do Made In Poland 2020

Jesteśmy w stanie zagwarantować Państwu kompleksowe podejście w projektowaniu, jak również stworzenie całościowej identyfikacji wizualnej produktu. Dodatkowo oferujemy opracowanie działań i strategii marketingowej, jak również budowanie kanałów sprzedażowych!

Posiadamy zasoby, które umożliwiają nam wizualizację konceptów, prototypowanie w technologii 3D, jak również wykonanie produkcji niskoseryjnej.

Co możemy zaoferować?

Oferujemy kompleksowe podejście – od wizualizacji konceptów, po prototypowanie i produkcję niskoseryjną.

Prototypowanie

Zanim wyprodukujemy właściwy produkt, na etapie projektowania warto stworzyć jego prototyp. Dzisiaj technologia druku 3D umożliwia prototypowanie niskim kosztem i małym nakładem czasowym! Dzięki wykorzystaniu nowoczesnych technologii i zaawansowanych drukarek, prototypy mają odpowiednie właściwości i wiernie odzwierciedlają projekt! 

Oferujemy:
  • dokładną analizę wymagań klienta
  • doradztwo w aspekcie prototypowania
  • wstępną koncepcję wykonaną w technologii 3D
  • dobór właściwych materiałów
  • druk 3D.
Produkcja niskoseryjna

Czasami w produkcji bywa tak, że konieczne jest dostarczenie specjalnych części wedle ściśle określonej specyfikacji. Dzieje się tak głównie w przypadku limitowanych modeli maszyn, samochodów itd. W większych fabrykach stosowanie produkcji niskoseryjnej może być problematyczne, gdyż wymaga przearanżowania całej linii produkcyjnej, co generuje duże koszty. Dla producenta taki zabieg będzie wielce nieopłacalny, ponieważ jego efektem ma być np. tylko kilkadziesiąt sztuk danego produktu.  

Tutaj z pomocą przychodzi technika druku 3D, która w łatwy i szybki sposób pozwala wykorzystać zaawansowane technologie cyfrowe oraz stworzyć dowolną ilość produktu. W szerszym przeliczeniu najważniejsze jest jednak to, że przygotowanie takiej produkcji niskoseryjnej nie generuje dużych kosztów! 

W razie potrzeby pomagamy we wdrożeniu produkcji niskoseryjnej w Twojej firmie! 

Projektowanie

Druk 3D to technologia coraz chętniej wykorzystywana w różnego rodzaju przedsiębiorstwach. Trzeba jednak wiedzieć, że odpowiednie przygotowanie elementu do takiej formy druku wymaga specjalnych umiejętności i niezbędnej wiedzy. To właśnie dlatego warto skorzystać z pomocy specjalistów, którzy nie tylko gwarantują wysoką jakość usługi, ale także służą profesjonalną radą na każdym etapie procesu. 

Niewątpliwą zaletą druku 3D jest możliwość stworzenia dowolnego kształtu. Aby było to jednak możliwe, trzeba przygotować projekt, który będzie charakteryzowała odpowiednia specyfikacja! Zapewniamy szerokie spektrum usług w tym zakresie! Przygotowujemy produkty do druku, jak również projektujemy je od zera z uwzględnieniem wytycznych od klienta.

Specjalizujemy się także w projektowaniu dla druku 2D. Przygotowujemy projekty: opakowań oraz broszur handlowych, jak również opracowujemy całościowe identyfikacje wizualne produktu/linii produktów!