Image
LOADING
Image

Niezależnie od projektu i branży, każdą współpracę rozpoczynamy od szczegółowej analizy działań firmy, otoczenia oraz konkurencji

Jak przeprowadzamy audyt?

  • Gwarantujemy całościowe spojrzenie na Państwa firmę
  • Analizujemy dotychczasowe działania marketingowe i sprzedażowe
  • Sprawdzamy na czym państwu zależy
  • Określamy cele i budujemy strategię 
  • Sprawdzamy systemy i rozwiązania IT
  • Analizujemy procesy w Państwa firmie.

Model biznesu i procesy biznesowe

Audyt biznesowy to analiza pod kątem działania operacyjnego i efektów finansowych. Taki proces przynosi odpowiedź na pytania dotyczące tego, jakie są problemy firmy. Po uprzedniej ich analizie proponujemy konkretne rozwiązania, korzystając ze swojego wieloletniego doświadczenia w mentoringu biznesowym.

Jesteśmy doświadczonym zespołem, który kompleksowo patrzy na działalność firm, wykorzystując posiadane doświadczenie, kompetencje i technologie.

IT 

Audytujemy dotychczasowe działania w Internecie. Na bazie tego przygotowujemy raport, w którym nie tylko dokładnie analizujemy te już wdrożone, ale również proponujemy nowe rozwiązania. Opieramy je na gotowych systemach lub wprowadzamy dedykowane ścieżki rozwoju.

UX

Strony internetowe i sklepy oceniamy pod względem użyteczności oraz wygody korzystania. Zwracamy uwagę na kluczowe błędy, które utrudniają lub uniemożliwiają użytkownikom korzystanie ze strony (np. zrobienie zakupu, wypełnienie formularza kontaktowego itp). Poprawiając takie niedociągnięcia, mamy szansę zwiększyć konwersję, od której w zdecydowanej większości zależą przychody firmy.

Bezpieczeństwo informatyczne

Skupiamy się na kwestii bezpieczeństwa serwisów i ich administracji. Analizujemy aktualne zabezpieczenia, jak również proponujemy rozwiązania, które ów bezpieczeństwo polepszą! Sprawdzamy m.in.:

  • czy i gdzie istnieją luki bezpieczeństwa?
  • czy można zaatakować aplikację i doprowadzić do wycieku danych bądź jej niedostępności?
  • czy podpięte systemy antywirusowe, IPS, firewall oraz Active Directory chronią użytkowników wewnętrznych przed atakami?
  • jak można ograniczyć koszty usług bezpieczeństwa?
Audyt operacyjny 

Badamy skuteczność i wydajności systemów pod względem efektywności zarządzania działalnością operacyjną. Oceniamy sposoby kierowania działaniami operacyjnymi oraz kontrolę planów wewnętrznych i zewnętrznych. 

Audyt operacyjny 

Badamy skuteczność i wydajności systemów pod względem efektywności zarządzania działalnością operacyjną. Oceniamy sposoby kierowania działaniami operacyjnymi oraz kontrolę planów wewnętrznych i zewnętrznych. 

Audyt sprzedażowy 

W kompleksowych audytach analizujemy wszystkie istotne aspekty związane z funkcjonowaniem sklepu internetowego. Zwracamy uwagę na użyteczność, responsywność. bezpieczeństwo, dostosowanie pod kątem SEO oraz warunki techniczne, które powinien spełniać sklep! 

Brak mierzenia efektywności w obrębie wymienionych wyżej czynników można porównać do prowadzenia biznesu po omacku! Stosujemy audyty sprzedażowe zarówno dla firm z sektora e commerce B2B (np. hurtownie), jak i tych obsługujących klientów prywatnych (sklepy internetowe B2C). 

Analiza produktu i konkurencji 

Dobry projekt to bez wątpienia połowa sukcesu w produkcji! Pamiętajmy jednak, że aby efekt finalny wypełnił założenia sprzedażowe, produt musi być również konkurencyjny na rynku! Ze względu na nasze duże doświadczenie w doradztwie biznesowym, jedna z naszych usług to także kompleksowa analiza biznesów pod kątem konkurencji. Sprawdzamy, czy dany pomysł ma szansę na powodzenie, a w razie potrzeby kierujemy projekt na właściwie tory!